Máte někdo zkušenosti a nebo radu jak a kde sehnat práci ze záznamem v RT?

Odpovědi:

Zlatý

I tady je spousta lidí, kteří marně hledají jakoukoli práci a nemají záznam. Jedině se ti může podařit něco sehnat přes přátele a známé.

Zlatý

Předně záleží,jakou práci bys chtěl dělat,jasně že třeba v ostraze požadují čistý TR,ale myslím,že při troše snahy to půjde.

Pokročilý

Můžete se například obrátit o radu sem http://www.zabranou.cz/

Zkusit můžete i zde: http://www.projektintegrace.cz /, na stránkách sice uvádějí, že zaměstnávají lidi s mentálním postižením, ale mám pocit, že nejen je.

Existují brigádnické agentury, které požadují výpis až ve chvíli, kdy je o to požádá zaměstnavatel....
Tohle ale pouze z Prahy, pokud jste odjinud, tak vám alespoň dokážou poradit.

Zlatý

Maximálně v nějakých neziskovkách co těmto lidem pomáhají.

asi záleží ,kolik je v místě tvého bydliště příležitostí a jakej máš obor;-) já mám zápich taky...2 měsíce za nesplacenou pokutu a zamestnavatel delal ,ze to nevidi ;-)

Diskuze k otázce

contakt

Díky za odpověď ale v neziskovkách je to právě nejtěšší tam se bez RT ani nezačnou bavit nařizuje jim to zakon

contakt

Díky za odpověď ale v neziskovkách je to právě nejtěšší tam se bez RT ani nezačnou bavit nařizuje jim to zakon

contakt

Zlatý

Michal Kole

Já to myslel tak, že jsou NEZISDKOVKY CO POMÁHAJÍ lidem co mají záznam práci SEHNAT !

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 458
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.