ten který je

Máte někdo zkušenost s tímto mobilním telefonem?

Uvažuji o jeho zakoupení a tak bych chtěl znát také vaše případné zkušenosti.Děkuji.
Doplňuji:
http://www.al­za.cz/sony-ericsson-xperia-mini-sk17i-black-d255675.htm

Nejlepší odpověď
ReHu

Konkrétně s tímto tel. ne, ale značku SE mohu doporučit.

Další odpovědi
Michal Kole

Je tam starý operační systém 2.3 už je 4,
Má malé rozlišení displaye

Tonie

já bych doporučila tenhle samý typ, ale jen s příponou „pro“, který má hardwarovou klávesnici (qwerty vyklapávací do boku) a vzhledem k tomu, že jste chlap a ti mývají obvykle velké prsty, určitě by se to hodilo. Ale jinak je mobil myslím opravdu malý. Koukněte se na heureka.cz na recenze, tam mi to vždycky pomůže :)