Máte někdo zkušenost s koupí kdysi bouraného auta?

Mám možnost koupit auto, které bylo bourané před 7 lety. Bylo spraveno v autorizovaném servise a dalších 7 let nemělo záznam o opravě. Šli byste do toho?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud je to cenově výhodné tak klidně.
Před koupí bych ale nechal zkontrolovat celou geometrii ( ne jenom přední) náprav.
Pokud by byla v pořádku není o čem, zejména když auto jezdí dalších sedm let.

V roce 1998 jsem koupil auto které bylo po najetí 1700 km ! bouráno dosti velkým způsobem na předek ( blatníky, čelo, světla, kapota, chladič a přístrojová deska kterou rozbil neupoutaný spolujezdec) . Auto bylo opravené ( novými díly) a bylo 1 rok staré s najetými 2500 km. Cena byla 50 % nové ceny !

Auto mám do dnes ( nyní ho používám jako zimní auto ). Má najeto 205 000 km a mimo běžné údržby nebyla žádná porucha. Do běžné údržby počítám i výměnu tlumičů a zadního dílu výfuku a předních brzdových kotoučů.

Další odpovědi:

Zlatý

Hlavně jde o to co by bourané, jak hodně a také jak kvalitně bylo vše opraveno.
Já bourané auto koupila, ale bylo mi to zatajeno a zjistila jsem vše až po delší době, kdy mi začaly vrzat dveře a do auta zatékalo.

Zlatý

Také jako terry mi bylo při koupi auta zatajeno,že bylo bourané. Opravené bylo ale perfektně,byla jsem s ním moc spokojená,až bohužel do té doby,než jsem ho nabourala sama..(na namrzlé vozovce)

Stříbrný

Já dopad jako -terry- a -Andělé- taky zatajená řacha (na přední roh).Nicméně Felda mi již skoro deset let slouží k plné spokojenosti.Kupoval sem jí od majitele autoservisu byla na něj napsaná a tak si asi dali na opravě záležet. A jak píše -mosoj- nechat řádně zkontrolovat.

Zlatý

Zadarmo ano.
Ale co to znamená bourané a opravené. Jinými slovy co bylo opraveno a vyměněno.

byl to predni naraznik a svetla, bok...rovnani na stolici, ale pak s tim najel dalších 40 tis. a nic. 2005 za 99 tis.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 624
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.