koupě auta

jak to udělat když jsme koupili auto ale kupní smlova z bazaru je na dceru ale peníze jsme jí dali my auto ještě není přepsané ani tech .průkaz a dcera si chce ponechat auto i když je naše děkuji

Odpovědi
standa

Dceruška je pěkný chytráček ! Jak jste si ji vychovali, takovou ji máte ☹

Nebudu moralizovat a poradím jednoduchou záležitost:

  • dceři vysvětlete, že pokud nesjedná nápravu *) dobrovolně, tak podáte trestní oznámení pro PODVOD
  • v rámci důkazního řízení pak Policie celkem snadno ´vypátrá´ jak to bylo s těmi penězi, které jste ji v dobré víře poskytli

Pokud byste neměli uspět (což je teoreticky možné), tak to by dcerka zlatá musela na Policii předvést velmi slušný herecký výkon.

*) náprava by měla spočívat v tom, že všichni 3 (dcera + rodiče) se dostavíte do autobazaru, kde dcera požádá o zrušení původní kupní smlouvy a následně Vy (s manželkou) uzavřeze novou smlouvu.