MarkyP

Máte někdo zkušenost s hnojivem z kopřiv? Můžu ho použít i na surfinie a muškáty?

Odpovědi
Nassin

Z kopřivami zkušenosti mám, ale na surfinie a muškáty dáváme slepičince, které se musí vykvasit, ale už je na trhu hnojivo ze slepičinců.

paul1

My jsme ho v minulosti používali, vykvasené, ale silně ředěné jsme ho používali téměř na vše. Hodně receptů a návodů na použití je na internetu, např.:

Zdroj: https://www.i­receptar.cz/zah­rada/jak-pripravit-ucinne-prirodni-hnojivo-z-kopriv.html

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.