dudu

Máte někdo zkušenost s elektrickou ruční pilkou BRENCHIE?

Vlastníte někdo výše uvedené udělátko a pokud ano, je to ze zkušenosti dobrá koupě nebo vyhozené peníze?

Odpovědi
Alesh

Zkušenost nemám, ale já bych do toho nešel. Je to taková malá mrcha, strom s tím nepokácíš, evidentně je to tak akorát dobrý na větve, spíš větvičky. Když uvážím pořizovací náklady, nutnost nabíjet, životnost baterie, potřebu brousit řetěz, tak to bych si radši koupil klasickou ruční pilku. Pár tahů kvalitní ruční pilkou a mám stejný výsledek. Navíc je bezporuchová 🙂 a ještě si u toho malinko zacvičím. 😉

Zdroj: https://rucni-pily.heureka.cz/

Kepler

Zkušenost taky nemám, ale recenze jsou velmi příznivé. https://frilla­.cz/v%C3%BDro­bek/elektricka-rucni-pilka-brenchie/
Otázkou ovšem je, jak dlouho vydrží. Recenze jsou bohužel jen na nové zboží.

orwell

Záleží na tom, k čemu ji hodláš používat. Pokud je to na prořezání pár větví na zahradě u baráku, tak snad by to šlo. Udávají tam 100 řezů po nabití. Pokud budeš počítat tak cca 3 s na řez, tak si určitě dokážeš spočítat, za jak dlouho končíš a jdeš nabíjet. Na co je třeba dát si bacha, je rychlost řetězu v m/s. To dost neradi udávají a je to velmi důležité. Měl jsem možnost řezat s takovou mrškou (větší), u které byla rychlost řetězu kolem 2m/s a s tím se prostě nedalo řezat vůbec. Místo řezání to počítalo zuby a skákalo po větvi. Nechápu, jak něco takového mohou vyrábět a prodávat.

Lukas83

Zkus tuhle recenzi in EN
https://makin­gstuff.plclip­.com/EfDtakFHQbA/mi­ni-cordless-chainsaw-review-is-it-any-good.html

Rozsíval

Manželka ji chtěla k vánocům. Moc jsem tomu nevěřil ale co pořád vymýšlet. Musím říci že mi to překvapilo. Řeže velice dobře, nekouše se a vydrží max. 2hodiny. Pak je potřeba nabýt. Je to opravdu vhodné na větve nebo i kmen od vánočního stromku to uřízne. Myslím takový ten silný od dánské jedle.Nemohu si na ni stěžovat. Rychlí pomocník tam kde nechcete vytahovat a čistit motorovku.

Michálek1245

Jako je to poměrně fajn věc, na druhou stranu jsou i lepší pilky na větve. Já osobně preferuji ty mechanické verze, protože ty elektrické ruční pilky jsou prostě… jak to říct, slabé? A zbytečně těžké? A moc dlouho nevydrží jejich baterie? No, takže asi tak. A ty, které jsou kvalitní, jsou zase předražené.

KvidoD

Kdyby se to jeste nekomu hodilo, mtknete na tuhle recenzi https://www.jak­tovybrat.cz/re­cenze-rucni-pilka-brenchie/ je tam i video, jak ta pilka skutecne reze. Tak si muzete udelat obrazek co zvladne.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.