Damiana

Máte někdo zkušenost s dotykovým perem Stylus?

Pro iPhone a iPad. Je to šikovná věc nebo zbytečnost? Díky.

Nejlepší odpověď
Illines

Rekla bych zbytecnost.

Další odpovědi
balca

Displej u Iphone je kapacitní,tím pádem stylus není nutné používat(jsou to novější typy displejů),např u PDA byly displeje rezistvní kde stylus byl nenahraditelnou pomůckou ;)

www

Je potřeba vyzkoušet zda ano či ne.
Všeobecně je to vhodné jen pro určité mobily, jiné to nepotřebují a jde to samé prstem.

led

Ak potrebujete pracovať na menšej ploche (PDA) je nenahraditeľný, je presnejší. Prsty sú na to veľmi hrubé.
Na druhej strane nedokáže multidotyk, prácu s viacerými prstami.
A čo najhoršie, rád sa stráca…

anonym

podle mé zkušenosti je to naprostá zbytečnost. Pokud nemá telefon přímo vrstvu schopnou snímat ostré hroty nemá smysl kupovat jakýkoliv houbový/gumový/ko­žený stylus … jsou to jen vyhozené peníze

například telefon HTC NOTE je schopen snímat jemnější doteky prstů i rozpozná ostrý hrot, také je už v základu vybaven stylusem a není třeba ho dokupovat.