Mate nekdo z Vas za kamarada exekutora?Dokazali by jste ho brat za pritele?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ano

mosoj

Ano

Ale ano. Povolání je povolání a nemá to s kamarádstvím co dělat.

Na zymyšlemí je ale správce konkursní podstaty, kterého do nedávna mohl snad dělat každý kdo na to měl povahu. Přitom odměna pro správce konkursní podstaty je 10 % z ceny majetku o který se jedná. Bez ohledu na to jestli třeba zbylo na výplaty ve zkrachovalé fabrice.

led

Ano

Je to legálne povolanie, ako každé iné legálne povolanie. Človek si ním zarába na živobitie. Dôležité je, aby ho nevykonával aj v súkromí.

panenka

Ano

chucky

Ano

Aším

Ano

ReHu

Ano

Ne každý exekutor se chová nelidsky. Je to v lidech a najdou se i lidé dobří 🙂.