hanayka

Máte někdo tip na helloweenskou výzdobu aniž by byla nějak složitá ale uspokojivá?

Odpovědi
Katy81

no neviem či je uspokojivá, my sme si v robote (US firma, takže halloween sa slávi pravidelne a občas „dobrovoľne nasilu“ 😁 ) dnes spravili asi to, že si si vytlačili z netu nejaké šablóny ducha (stačí na google images zadať halloween ghost template) a netopiera a z krepového papiera si vystrihli „girlandy“ – poznáš to, poprekladáš papier „na harmoniku“ a potom to vystrihneš tak, aby to na okrajoch bolo spojené.
A kolegynka vyrobila ešte vlastnú šablónu tekvice aj s očami a ústami a tiež sme z toho spravili girlandu – duchov z bieleho a čierneho papiera, netopierov z čierneho a tekvicu z oranžového.
A ešte sme natlačili kopec duchov – veľké, menšie, maličké a tak „po rúznu“ sme to ponalepovali.

No a dá sa dnes kúpiť aj kopec malých umelohmotných pavúčikov (ak nemáte problémy s arachnofóbiou), k tomu stačí vata (alebo sa dá kúpiť aj špeci pri pavúčikoch), rôzne to naťahať odkiaľkoľvek kamkoľvek, pavúčikov pohádzať kde sa ti páči a hotovo 😉
Doplňuji:
doplnenie – pavúčikov samozrejme môžeš pozachytávať na tú „pavučinu“

elektrikář

Velko obchody z elektro materiálem, Fa Conrád, Obi,Ikea, Bauhauz . A podobné obchody.