kubik!

Máte někdo problém s telefonem LG L90 po aktualizaci softwaru?

V loňském roce jsem si pořídila LG L90, v průběhu tohoto měsíce se mi nabídla aktualizace softwaru, softwar jsem aktualizovala, ale v ten moment začali problémy s telefonem, s kterým jsem do té doby byla nadmíru spokojená. Vypíná se mi obrazovka po zadání knoc kode, občas nereaguje dotyk, otvírají se mi samovolně okna. Nemáte někdo radu nebo odkaz, kde bych našla pomoc? Hledala jsem, ale bohužel jsem nic neobjevila… Jediné co mě samotnou napadá je tovární nastavení, ale nechci to dělat, dokud nevím jestli mi to nějak pomůže…

Odpovědi
gecco

Tovární nastavení aktualizaci neodstraní, ale je možné, že odstraní problém (je možné, že po aktualizaci začala ´zavazet´ některá z už nainstalovaných aplikací).
Pokud chceš aktualizaci odstranit, doporučil bych servis, kde ti přehrají FW (samozřejmě – stejně, jako továrním nastavením, tím přijdeš o veškerá data – musíš si je předem zazálohovat).

HOLAS

souhlasím s gecco, trochu do toho vidím, prvně trochu pro lajka: pokud je to velká aktualizace např přechod z 4.2.2 na 4.4.2, je vždy lepší udělat aktualizaci (nebo po ní) vymazání dat, čili HR (čti Hard Reset) může to dělat nějaká nekompatibilní aplikace. Navíc toto je předmětem k reklamaci. A pokud si nejsi vědoma pádu, tak bych možná i řekl, že odchází dotyk (ale pokud je to ihned po aktualizaci, tak je to chyba SW) a tím se dostávám k bodu: pro zkušenější: u tohohle modelu mm pocit je na dotyku řídící čip, je možné, že se přepsal (aktualizací) i řídící čip dotyku, a tudíž ani HR nepomůže, vidím to denně, když se vyměňují dotyky, některé dotyky reagují strašně pomalu