Máte někdo ponětí, jak se tam aktivisté dostali?

To tam nefunguje ochranka?
http://www.novinky.cz/…
To asi potrestají aktivisty ze Ztohoven,než ochranku na hradě.
Krásná česká záležitost.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Neberu to jako recesi, je to ostuda. Jak se tam dostal ten hňup?
Maj tam pěknej bordel, když si tam vyleze kde-kdo.:-(((

Další odpovědi:

Stříbrný

dyť je to napsáno - v přestrojení za kominíky, jinak pěkná vizitka bdělosti a profesionality ostrahy Hradu, za to by měl zcela neschopný velitel ochranky letět na dlažbu na hodinu, no možná se tak stane...dneska rudý trencle a zítra ? protitanková bazooka například

Stříbrný

Třeba je tam pustili shválně, aby se jim lidi nesmáli, že si kominíky pletou s migranty, jako ta slečna :-DD

https://echo24.cz/…

Stříbrný

Ochranka dost dobře nemůže prověřovat každého zaměstnance či řemeslníka, který tam jde za prací. "Aktivisté" navíc s největší pravděpodobností měli v pořádku doklady včetně nějakého "pracovního příkazu", takže by je ochranka asi stejně pustila…

°°°°°
To neznamená, že bych s takovou "recesí" souhlasila.…

Zlatý

jen díky typicky československé pracovní morálce a profesionalitě napříč obory ..stejný lidi, kteří 40let v "povinné" práci dělali "meleme meleme", teď přede mnou asi těžko zachráněj prezidenta, pokud se teda už jednou rozhodnu provětrat mu sako airsoftovejma kuličkama
..je fakt, že kdyby nynější "osádka hradu" (včetně jejich mluvčího) nehanobila tento prostor českých králů, československých a českých prezidentů svou přítomností, nikdo by nejspíš na ten komín nelezl

Stříbrný

pro zjentek
A proč nehanobili Klause když kradl pero?Je vidět, že prezident zloděj jim nevadí.Akorát bl...ec hanobí svého soupeře a nechce přiznat, že i jeho favorit má většī chyby.
A myslím si, že Klaus zloděj nás vīce ve světě zhanobil než opilý a vulgární Zeman.Ten to prováděl na domácí půdě, Klaus na mezinárodní ūrovni.

Pokročilý

Z pohledu byvaleho pracovnika ostrahy, je to celkem tezke rozpoznat, kdo je zamestnanec, kdo je externi pracovnik, kdo je z kdejakych firem. Sice lidi maji prukaz, ale zfalsovat ho neni tezke a pracovnik ostrahy nema zadnou sanci zjistit, jestli je prukaz pravy, nebo nikoliv. Samozrejme hrad by mel byt strazen vic nez firma s mesicnim obratem v radech stovek tisic, jen chci osvetlit neznalym, ze ti straznici nemaji vesteckou kouli, aby vedeli, kdo je kominik a kdo jde povesit trenky na stozar.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Samba

ivzez
ne, že nemůže,ale musí, jinak to dopadne tak, jak dopadlo teď, JE TO JEJICH PRÁCE, to zas budou padat hlavy, já s tím souhlasím, aspoň je vidět, že tam nehlídaj, ale chrápou a to je nezodpovědné

Stříbrný

ivzez

Mínila jsem to tak, jak to (lépe než já) rozvedl Muffz.

Stříbrný

Samba

Ok, to ano ale já bych řekla, že na takové místo by se měli hlásit předem, dohodnout kdy, v kolik, kdo přijede na to a na to, to není možný aby tam takhle vlezl každý, kdo chce, je to divný.

Stříbrný

ivzez

S tím samozřejmě souhlasím, takový by měl běžný postup. A ti, kteří hlídají na místě by měli před nástupem od nadřízených dostat seznam osob, které by měly přijíte nebo přijet.

Jenže pokud takový postup zaveden nemají, těžko to podle mne vyčítat těm, kdo ten den hlídali…

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.