Avatar uživatele
Lleni

Máte někdo nějaké zážitky ohledně vyvolávaní duchů,či paranomálního úkazu???? Děkuji

Doplňuji:
Prosím co nejlíp popište

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Lleni

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Beer4Real, anonym před 4169 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

Ano, vždy když se vrátím z divoké noci, je to něco nadlidského přežít další den…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Beer4Real

Přihodím něco málo ze svého duchařského života :)
Jednou když jsem byl mladší, měl jsem možná 12 let, tak ve Věřte-Nevěřte ukazovali pravdivý příběh kde se jedné rodině v New Yorku přímo v pokoji objevily zářivé modré dveře, vypadaly jako brána do jiného světa a jejich malá zvídavá dcera do nich bez přemýšlení vstoupila a hned na to se objevila někde v Asii u jiné rodiny kde se taky ty dveře zjevily. Holčičku poté našli a vrátili zpět do USA.
Nějaký měsíc na to jsem se seděl v obyváku na gauči a kecal s mamkou před spaním, byla to seriózní debata o životě, přičemž najednou vedle v kuchyni kde nebyly dveře se něco pohlo, nevěnoval sem tomu moc pozornost, ale rázem se celá kuchyň z čista jasna rozzářila jasným modrým světlem, které až moc nápadně připomínalo to z té televize a já sem ztuhl jako šutr. Čekal sem už jen na to až z tama vyletí nějaký Terminátor nebo Duch s kosou a odnese mě do Asie, v tu dobu mi srdce bušilo jak při prvním sexu a při pohledu na mamčin zděšený výraz jsem si uvědomil že opravdu nemám vidiny. Bylo to tak nečekané, celé to trvalo pár vteřin a při bližším pohledu mi přišlo jako by to vycházelo z pod stolu od podlahy směrem vzhůru. no já sem čuměl na mamku jestli vidí to co já a než sem se podíval zpátky tak už to zhaslo. Hned sem popadl nůž, který mám u sebe pro tyto případy a šel sem to prozkoumat, jenže nikde nic, ani dveře ani díra v podlaze a když mě napadlo že to mohlo jít z okna, třeba pomocí nějakého laseru od naproti, tak při pohledu na zateměné okno s tlustým závěsem mě teda solidně zamrazilo a už sem neusnul.
Jsem člověk zvídavý tak od té doby jsem navštívil několik přednášek o podobných jevech, četl jsem knížky apod., ale samozřejmě že pravdu o tom jako to všechno doopravdy je ti nikdo nepoví. Byt jsme prodali a noví majitelé co sem slyšel tam taky dlouho nepobyli. Mě takové věci spíše fascinují než straší, ale jednou stačilo a pro příště běžte duchové k sousedům:)
Tahle událost je založena na pravdivém příběhu.
Díky moc za čtení. váš Franta :)
Doplňuji:
Muhamede opravdu si srandu nedělám, nemám důvod si něco vymýšlet ani nechci být zajímavý, kdybych chtěl tak napíšu že mě unesli Ufoni a vrátili mě zpět :)
Je hodně lidí co zažily velké nadpřirozené zážitky, ale většina si to nechává pro sebe.

Upravil/a: Beer4Real

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano, mám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
everest

Ano,jednou na tabore jsme chteli vyvolat krvavou Mary a dopadlo to tak ze jsme se radsi divali na pecko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
muhamed

Beer4Real: Delate si srandu ;DD ted uz si asi nepujdu ani vycistit zuby ;D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Mám. Jsem velký skeptik a na duchy jsem nikdy nevěřila, dokud se mi nepřihodila zvláštní věc (byl u toho i můj muž, který to zažil také na vlastní kůži, takže halucinace je vyloučena). A nezůstalo u jednoho, pokračovalo to. Nebudu se o tom rozepisovat, byl to zážitek pro mne velice významný, ale velice osobní a opravdu si ho moc vážím. Sice mne to zprvu hodně vyplašilo (protože jsem hodně empatický člověk) a celkově to otřáslo mým přesvědčením, ale zároveň mě to nádherně obohatilo a přineslo mi i jistý klid. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awer

Tohle není místo, kde tě budou brát vážně, pokud to ještě není dostatečně zřejmé.. .) (ano, dá se říci, že mám)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fildas

Když sním něco špatného tak vyvolávám duchů že je nestačím počítat :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek