Lleni

Máte někdo nějaké zážitky ohledně vyvolávaní duchů,či paranomálního úkazu???? Děkuji

Doplňuji:
Prosím co nejlíp popište

Nejlepší odpověď
huxa

Ano, vždy když se vrátím z divoké noci, je to něco nadlidského přežít další den…

Další odpovědi
Beer4Real

Přihodím něco málo ze svého duchařského života :)
Jednou když jsem byl mladší, měl jsem možná 12 let, tak ve Věřte-Nevěřte ukazovali pravdivý příběh kde se jedné rodině v New Yorku přímo v pokoji objevily zářivé modré dveře, vypadaly jako brána do jiného světa a jejich malá zvídavá dcera do nich bez přemýšlení vstoupila a hned na to se objevila někde v Asii u jiné rodiny kde se taky ty dveře zjevily. Holčičku poté našli a vrátili zpět do USA.
Nějaký měsíc na to jsem se seděl v obyváku na gauči a kecal s mamkou před spaním, byla to seriózní debata o životě, přičemž najednou vedle v kuchyni kde nebyly dveře se něco pohlo, nevěnoval sem tomu moc pozornost, ale rázem se celá kuchyň z čista jasna rozzářila jasným modrým světlem, které až moc nápadně připomínalo to z té televize a já sem ztuhl jako šutr. Čekal sem už jen na to až z tama vyletí nějaký Terminátor nebo Duch s kosou a odnese mě do Asie, v tu dobu mi srdce bušilo jak při prvním sexu a při pohledu na mamčin zděšený výraz jsem si uvědomil že opravdu nemám vidiny. Bylo to tak nečekané, celé to trvalo pár vteřin a při bližším pohledu mi přišlo jako by to vycházelo z pod stolu od podlahy směrem vzhůru. no já sem čuměl na mamku jestli vidí to co já a než sem se podíval zpátky tak už to zhaslo. Hned sem popadl nůž, který mám u sebe pro tyto případy a šel sem to prozkoumat, jenže nikde nic, ani dveře ani díra v podlaze a když mě napadlo že to mohlo jít z okna, třeba pomocí nějakého laseru od naproti, tak při pohledu na zateměné okno s tlustým závěsem mě teda solidně zamrazilo a už sem neusnul.
Jsem člověk zvídavý tak od té doby jsem navštívil několik přednášek o podobných jevech, četl jsem knížky apod., ale samozřejmě že pravdu o tom jako to všechno doopravdy je ti nikdo nepoví. Byt jsme prodali a noví majitelé co sem slyšel tam taky dlouho nepobyli. Mě takové věci spíše fascinují než straší, ale jednou stačilo a pro příště běžte duchové k sousedům:)
Tahle událost je založena na pravdivém příběhu.
Díky moc za čtení. váš Franta :)
Doplňuji:
Muhamede opravdu si srandu nedělám, nemám důvod si něco vymýšlet ani nechci být zajímavý, kdybych chtěl tak napíšu že mě unesli Ufoni a vrátili mě zpět :)
Je hodně lidí co zažily velké nadpřirozené zážitky, ale většina si to nechává pro sebe.

Drap

Ano, mám

everest

Ano,jednou na tabore jsme chteli vyvolat krvavou Mary a dopadlo to tak ze jsme se radsi divali na pecko

muhamed

Beer4Real: Delate si srandu ;DD ted uz si asi nepujdu ani vycistit zuby ;D

Damiana

Mám. Jsem velký skeptik a na duchy jsem nikdy nevěřila, dokud se mi nepřihodila zvláštní věc (byl u toho i můj muž, který to zažil také na vlastní kůži, takže halucinace je vyloučena). A nezůstalo u jednoho, pokračovalo to. Nebudu se o tom rozepisovat, byl to zážitek pro mne velice významný, ale velice osobní a opravdu si ho moc vážím. Sice mne to zprvu hodně vyplašilo (protože jsem hodně empatický člověk) a celkově to otřáslo mým přesvědčením, ale zároveň mě to nádherně obohatilo a přineslo mi i jistý klid. 🙂

Awer

Tohle není místo, kde tě budou brát vážně, pokud to ještě není dostatečně zřejmé.. .) (ano, dá se říci, že mám)

Fildas

Když sním něco špatného tak vyvolávám duchů že je nestačím počítat :D