Rokio

Máte nejraději bílé, červené, nebo růžové víno?

Nejlepší odpověď
Disraeli

červené

Ale bílé taky ujde. Ono hodně záleží na značce, příchuti a kvalitě.
Růžové jsem myslím nikdy neměl.

Další odpovědi
Filip84

červené

Já mám rád pívo, vodku, 酒 (sake), 소주 (soju, „soču“), víno běžně nepiju. Já ho vypiju když z něho vařím, a když zbude.

Nicméně pokud není pívo, nebo je, ale hnusný (třeba Svijany – Europívo 😅), tak červený víno, suchý – polosuchý, Medvědí krev, třeba. No jo, no, jenže to, svině, pančujou! 🙄

A tak třeba v hospodě Merlot, Cabernet Sauvignon, toho směsí je Medvědí krev. Mi stačí (relativně) laciný, já tomu hovno rozumím, kdyžtak si to naředím vodou (ta je normálně dražší, než to víno! 😅).

aliendrone

jiný názor

To přeci záleží především na tom, co se podává k jídlu, nemyslíš?
Si představ, že ti kuchař vymazlí mňamiky bifťoura mediumrare, přesně tak, jak to máš rád a k tomu bys měl lemtat Müllera nebo nějaký jiný ryzlink – HNUS! 😕
Ne že bych byl nějaký gurmán a sommelier, ale na gastroporno musím mít pořádnou motivaci. 🙂

Filip84

Disraeli: Dej mu taky hvězdičku! 😃 Já mu dávám na každou normální otázku hvězdičku, třeba za dalších 30 let pochopí, co je a co není normální otázka. 👌😂

Disraeli

Nic nebude… to by mě to muselo víc zaujmout. :D

Filip84

Disraeli: Tak to tu bude dál valit ty svoje „bomby“, uvidíš! 😅