Andre5000

Máte nějaký tip na program (třeba z osobní zkušenosti), který upozorňuje na příchozí e-mailové zprávy.

Nechci „poštovního klienta“, potřeboval bych jenom něco jednoduchého, co by na nově došlé zprávy pouze upozornilo a případně by se prostřednictvím tohoto programu dala e-mailová schránka otevřít (NE Pošťáka od Seznamu). Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Hykam

Nevím jak na jiných e-mailových portálech, ale na seznam.cz se dá nastavit filtr, který odešle sms na mobil.

Další odpovědi
Bedy

Obávám se že nic lepšího než Seznam pošťák asi nebude… můžete zkusit Seznam lištičku – osobně tedy toolabry v počítači nemohu vidět, ale tahle Seznam lištička tak prohlížeč nezpomaluje a nezabírá tolik místa (aspoň v Internet Exploreru je krásně vyladěná, nevím jak v ostatních prohlížečích).

bolak

Jak říká ten co Hýká, nastav si v e-mailový stránce filtr, je to tak nejjednodušší. Dobrý je i to že si ho můžeš nastavit třeba jen na specifický e-mailový adresy nebo klíčový slova, takže tě to bude upozorňovat jen když napíše pepek vod sousedů, že už sedí v hospodě a objednal ti pivo.

Front

Já používám ePrompter.

badisko

No ja pouzivam toto … http://www.ima­gehosting.cz/i­mages/20140128­11.png mam tam jen G-mail ..ale nastavit cokoliv ..ikdyz jen kvuli tomu instalovat ..rainmeter no nevim …

ivzez

Já používám službu Postm@n od T-mobile,
v níž si lze zdarma nastavit až 5 schránek.
Zasílá začátek e-mailu SMSkou.