Deli

Máte nějaké své heslo, které si píšete vždy do diáře, nebo Vás jím zdraví mobil po zapnutí?

Já mám v mobilu: „Ať každý den stojí za to!“ (z Titanicu)
a v diáři: „V přirozenosti je síla.“ To kdyby mě někdy napadlo dělat ze sebe co nejsem.

Doma u vstupních dveří máme takovou cedulku s nápisem: „Nejdůležitější věci v tomto domě nejsou věci.“, které se mi moc líbilo – a dcerka, když ho konečně pochopila, ho vysvětluje každé kamarádce, kterou k nám přivede 🙂

A moje maminka má v kuchyni vyvěšeno:
„Pane Bože, dej, ať jsem trpělivá. Teď hned!!!“
Což ji velice vystihuje 🙂

Nejlepší odpověď
HOMER

Na chatě v kuchyni jsme měli „Kde Bůh hospodaří,tam se dobře daří.“,když nad tím teď přemýšlím,tak to vlastně vůbec nechápu. :D

Další odpovědi
Mad

V práci – Nikdy nebojuj sám, vždy sleduj vše zpovzdáli. Werich
Párkrát jsem bojovala a nakonec jsem v tom zůstala sama. Ty ostatní sledovali zpovzdáli, jak to dopadne a co z toho budou mít.Teď mám nálepku rebel a ostatní jsou za hodné!

anonym

V obou mobilech mám uvítací „Zadej PIN“, aby to zmátlo nevítané zvědavce.
Tady na profilu mám motto „Je těžké nalézt, ale nerozumné nehledat“.
V některých diářích „Carpe diem“ a obdobné klasické a moudré, generacemi ověřené.
Jinak mám plno dalších oblíbených citátů a aforismů, které lze použít jako vtipné bonmoty v rozličných situacích.

gnosis

me zdravi v mobilu hlaska „ahoj katko“, pac mam mobil zdarma od kamosky a jsem prilis liny na to abych si tam vymyslel neco jineho.

fablen

mobil při zapnutí mi hlásí „na pohodu …“ místo teček mám svůj nick z chatů. Výraz byl z Vyvolených, kde ho jeden účastník často používal.