Zlatý

Máte nějaké své heslo, které si píšete vždy do diáře, nebo Vás jím zdraví mobil po zapnutí?

Já mám v mobilu: "Ať každý den stojí za to!" (z Titanicu)
a v diáři: "V přirozenosti je síla." To kdyby mě někdy napadlo dělat ze sebe co nejsem.

Doma u vstupních dveří máme takovou cedulku s nápisem: "Nejdůležitější věci v tomto domě nejsou věci.", které se mi moc líbilo - a dcerka, když ho konečně pochopila, ho vysvětluje každé kamarádce, kterou k nám přivede :-)

A moje maminka má v kuchyni vyvěšeno:
"Pane Bože, dej, ať jsem trpělivá. Teď hned!!!"
Což ji velice vystihuje :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Na chatě v kuchyni jsme měli "Kde Bůh hospodaří,tam se dobře daří.",když nad tím teď přemýšlím,tak to vlastně vůbec nechápu. :D

Další odpovědi:

Pokročilý

V práci - Nikdy nebojuj sám, vždy sleduj vše zpovzdáli. Werich
Párkrát jsem bojovala a nakonec jsem v tom zůstala sama. Ty ostatní sledovali zpovzdáli, jak to dopadne a co z toho budou mít.Teď mám nálepku rebel a ostatní jsou za hodné!

V obou mobilech mám uvítací "Zadej PIN", aby to zmátlo nevítané zvědavce.
Tady na profilu mám motto "Je těžké nalézt, ale nerozumné nehledat".
V některých diářích "Carpe diem" a obdobné klasické a moudré, generacemi ověřené.
Jinak mám plno dalších oblíbených citátů a aforismů, které lze použít jako vtipné bonmoty v rozličných situacích.

Bronzový

me zdravi v mobilu hlaska "ahoj katko", pac mam mobil zdarma od kamosky a jsem prilis liny na to abych si tam vymyslel neco jineho.

Bronzový

mobil při zapnutí mi hlásí "na pohodu ...." místo teček mám svůj nick z chatů. Výraz byl z Vyvolených, kde ho jeden účastník často používal.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.