dust8

Máte i ve sklepě záchod?

Odpovědi
elkon

Jiná odpověď...

Ve sklepě nebydlím, není důvod ve sklepě pobývat dlouho. A těch pár schodů v případě potřeby není problém vyjít nahoru.

Rokio

Ne, protože...

Nikdo v něm nebydlí. Jsou tam krámy.

cappuccino

Jiná odpověď...

Instalace WC vcetne privodu vody, kanalizace atd. neni levna zalezitost. Kdyby mely napr. panelaky ve sklepech WC, stehovali by se tam bezdomovci.
Jinak pokud bydlis v rodinnem domku a mas tam treba jeste navic nejkou spolecenskou mistnost, pokoj pro hosty, hernu, saunu apod., tak je asi vhodne, sklep WC nebo i sprchou vybavit.