Pixma

Máte doma na zdi perníkové srdce z pouti?

Pokud ano, jak staré?

Včera jsem navštívil starší manželé. V kuchyni na zdi visely 4 perníková srdce s nápisy: Miluji tě, z lásky, dědečkovi a další pro babičku. Podle mého odhadu, perníky visely už spousta let.
Tak mne napadla otázka, zda i u vás v milované rodině se něco takového najde.

Odpovědi
Klaproth

Nemám.

Cenobita

Nemám.

Netušil jsem, že se provádí výzkum i v takovýchto vodách. 🙂

Já ten perník vždy snědl, i když mi nechutná, vždy byl děsně tvrdý na vylámání zubů.

Nuk nuk

Ne.

anonym

Né,nevím proč bych měl dávat perníkové srdce na zeď.

zjentek

To je hezké. Perník vydrží. Myslím, že dealeři prodávaj perník na pouti běžně i dnes.