Zlatý

Máte dojem, že jezdí na silnicích více Toyot?

Myslím tím, jestli si myslíte, že šli s cenami dolů, nebo se mi to jen zdá, že jich jezdí víc než dříve?
Doplňuji:
Mám na mysli automobily zn. Toyota.
Jen, že mi zdá, že jich v současné době jezdí po silnicích o poznání více, než v minulosti.
Ale pokud se týče chování řidičů na silnicích, naprosto s tebou souhlasím. Myslím, že jsou silně nervní a následně nato i agresivní.
Plná čára, přednost zprava, blinkry - to už asi zná málokdo. Opravdu nevím, co je v těch autoškolách učí nebo po jakých zkouškách jim vydávají řidičáky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nedokážu posoudit, ale jestli je slovo Toyot nadávka na dnešní řidiče a chceš to říci slušně, tak plně souhlasím. Ano těch blbců jezdí dnes čím dál tím víc.
Nedokážu pochopit, jak někdo může nejdřív odbočit a teprve potom dát blinkr-teda pokud si vůbec vzpomene, že nějaká páčka pod volantem existuje.
Že na kruháč se vjíždí plynule a ne, že stojí jak trubka, protože z protilehlého vjezdu do kruháče vjíždí auto a co když náhodou pojede kolem něj, tak radši čeká.
Že na křižovatce taky občas platí přednost vozidel jedoucích z prava. A mohl bych mluvit dál.

Další odpovědi:

Zlatý

Toyot jezdí hodně, protože je známo, že tohle auto je kvalitní, dost vydrží, nekoroduje, jako ostatní, slyšela jsem to od známého, co se o auta zajímá a říkal, že by do této značky šel. Asi má i příznivé ceny. Jako nadávku tohle slovo neznám!

No pokud si například z Kolínska tak důvodem je to že v TPCA které vyrábí Toyoty má každý stálý zaměstnanec (cca 2 500 lidí) možnost pořídit si Toyotu na Leasing. Tak polovina toho možná využila to máme asi tak 1 200 aut z toho většina nikdy auto neměla ani ho neřidila a udělal si čerstvě řidičák :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 622
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.