Avatar uživatele
Deli

Máte čas chodit na procházky? Kam chodíte a co Vás při tom zaujme?

Jen tak se courat… Kde a na co zajímavého se těšíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, hanny 2, tom004, dědapetr, anonym, funky před 4636 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Procházky moc miluju.Zrovna včera jsem byla s kamarádkou 4 h na túře.Jsem tento víkend bez dětí,tak jsme si vyšlápli delší procházku.Celá túra byla nádherná,šly jsme lesem,pěšími cestami,cyklos­tezkami,všude ticho,vlahý vzduch,pár domů,okolo koně,ovce,krá­vy,kozy apod.Cca 30km jsme ušly.
Jinak chodím ráda do lesa,vyžívám se tam-houby,lesní plody,vůně lesa…Vybírám si cesty klidné,na okraji města,v přírodě,tam mi je nejlíp:-)
Doplňuji:
Hanulko11,tj.krá­sa,tj.přesně ono…:-)
Zas mi došly palce nahoru,jinak bych je všem dala,můžu zase až po půl noci…:-)

Upravil/a: Andělé

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Velice málo času, ale když už tak do lesa, nebo podle řeky, samozřejmě se psem. Zaujme mě vlastně každý pěkný pohled, zajímavý strom, každé zvíře, občas nějaký brouk či kytka. Samostatnou kategorií jsou houby když rostou

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Podobně jak Drap – se psem a když rostou houby,tak do lesa aspoň 1× týdně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

ráda jdu do přírody a fotím v každé roční době

třeba takové ráno v lese

http://img.na­dapenny.com/t20/111­72/nadap081525227­560232.jpg
Doplňuji:
ráda mám v hledáčku břízy
http://img.na­dapenny.com/t20/111­90/nadap124605750­700232.jpg

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Bohužel nemám ale už jsem se naučila trošku odpočívat a ten čas si na tu procházku kolem vody najít.Tam si vždy na chvíli sednu koukám na to jezero které kousek od svého domu mám a tam odpočívám a relaxuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Naštěstí mám v práci tolik pohybu a i tolik chození, že naopak, chvíle dát si nohy na štokrdle je pro mne milá. Takže procházky zatím ne.
Nicméně kde jsou chvíle kdy jsem chodil denně přes 30 km a ještě dostal za to nějaký plat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Když už procházka, tak někam, kde se dá sednout a kochat. Ať už je to kopeček s výhledem do krajiny nebo občerstvení u pláže :))

0 Nominace Nahlásit