Flex

Masturbace 2× za sebou

Dobrý den, dnes jsem masturboval 2× za sebou , a sperma sem měl pořád na penisu , ale postupem 2. masturbace se ze sermatu stla jakási pěna jakto ?

Nejlepší odpověď
jpau

Tak ono je to docela běžná věc z fyziky, dostane se ti tam plyn (vzduch) a povrchové napětí Tvého ejakulátu je natolik vysoké že ho udrží (síla plynu působící na ejakulát < než síla potřebná k porušení vrstvy ejakulátu).

Stejný princip je, když například šleháš sníh (bílek má z toho co mě napdá tak nejpodobnější konzistenci), výsledek by se mohl možná i podobat – zkus to, uvidíš.

Další odpovědi
arygnoc

používajte obrúsky (servítka, toaletný papier, papierová vreckovka). ktorými ejakulát otriete a môžete pokračovať.

ejakulát neobsahuje iba spermie, ale aj lubrikačné zložky, ktoré spôsobujú spomínaný efekt – tie na vzduchu oxidujú a mechanickým pôsobením („šľahaním“) sa zrieďujú a tvoria „penu“ – v podstate začínajú plniť svoju úlohu, zvlhčujú prostredie a činia ho klzkým [čo pri pohlavnom akte je žiadúce, pri masturbácii nie je na prekážku].