Zlatý

Máme vůbec šanci?

> http://www.novinky.cz/…

Máme vůbec šanci zjistit jak ve skutečnosti vypadá vaše tvář, s takovýmhle arsenálem? Si to představte, jdete domů s majklem džeksnem a nakonec se z toho vyklube vobyčejná ženská...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Jako - je to pěkné, ale kočka si vybírá typově stejné lidi (bez urážky, i ten Depp je spíš ženský typ, než mužský). O 30 kilo přerostlého škaredého chlapa s jednoměsíčním strništěm ( = mě ) při vší úctě šmrdláním barvičkama po xichtě nenasimuluje.

Další odpovědi:

Zlatý

Nestačí len zmena líčenia, to už zvládajú aj v prvej ľudovej, dôležité je aj spojenie líčenia a prejavom charakteru -nie navonok dáma, vnútri slama- , potom drobné fyzické nedostatky možno zatieniť (v tomto prípade šikmé úzke oči).
Ale máte pravdu, niekedy pri type "mama drogéria s glazúrou na tvári" naozaj nemáte šancu vidieť originál. Ale radšej ho ani nechcite vidieť, ponechajte dáme jej súkromie osobnosti...
PS:
Filmoví maskéri, spolu so správnym nasvietením a kamerou dokážu aj "O 30 kilo přerostlého škaredého chlapa s jednoměsíčním strništěm"...

Diskuze k otázce

Zlatý

Lucijej

No bolaku, konkrétně u toho Jacksna, by ti to mělo být jasné, vzhledem k tomu, že už je nějaký ten pátek pod drnem, takže když ho uvidíš štrádovat po městě, tak v tom určo bude nějaký ten háček.
Navíc je to jen simulace xichtu, věrohodně narafičit celou postavu už bude větší machrovinka.

Zlatý

bolak

jasně, a taky ten jackson by měl prsa, a o ty já vždycky při prvním kontaktu jakoby náhodně zavadím, tak by mně to trklo..

Zlatý

Lucijej

Tak psa se dají stáhnout, když nejsou moc velký, což u Asiatek moc nehrozí.

Zlatý

bolak

máš tam chybu :) jeden by si myslel že.. > http://media.prozeny.cz/…

Zlatý

Lucijej

Vsadím se, že jsi vůbec nepochopil, co jsem myslela :o)

Zlatý

bolak

ale pochopil, tak nejsem blbéj, ale právě se mě to vod tebe zdálo krutý, stahovat psy z kůže, no :-( ...a to ani nechci myslet na ty chudáky asiatky, jak by je to bolelo, saďoure! ;((

Zlatý

Lucijej

to je od tebe pěkné :o)

Zlatý

bolak

cochee: dal jsem ti palec né za odpověď ale za to jak jseš fuj škaredej

.)

Stříbrný

cochee

A to ses spolehl jen na popis, ještěs mě neviděl :-P

Zlatý

bolak

cochee: nebo mrkni tady > http://www.youtube.com/… , to je perfektní, takhlen bych chodil do práce

Zlatý

led

Nie je to žiadný problém..
Dajte sa k filmu, líčenia a iných premien si užijete dosť.

Zlatý

bolak

jasný, ale u filmu už to není ono, ale bejt prodavačka v sámošce a markovat lidem s touhle vizáží nákup..

Zlatý

Lucijej

Angelína za kasou, to by bylo :o)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.