mám vysvětlit synovi jak se páří jeleni,jak byste to opatrně vysvětlily 10-ti letému klukovi?

Doplňuji:
http://img.na­dapenny.com/t20/103­47/nadap120548540­140231.jpg

Nejlepší odpověď
led

Ak videl párenie psov, alebo iných zvierat, žiadny problém.
Ale nepodceňujte ho, v 10-tych rokoch už vie toho dosť. Ak pozerá TV, veľa záberov sexu je aj cez deň. Dokonca aj v detských filmoch.

Další odpovědi
Miroslavst

Opatrně bych mu ukázal ten obrázek.
Každý den kousek a až by byl dospělý, tak celý :D

hanulka11

Myslím,že v 10letech už má rozumu, možná byste se divila/mám 10letého vnuka/ prostě jeleni mají období kdy se rozmnožují a zde vidíš jakým způsobem k tomu dochází. Není zase tak malý aby to nepochopil

elektrikář

Šikovně jinak by už vymřeli. Vysvětlit že na zplození potomka musí být tatínek a maminka na technické podrobnosti má ještě čas.