jirka21

Mám tu pro Vás takový oříšek!! Potřebuji zjistit co nejvíce o již zaniklé tvrzi v Horním Záhoří u Lubence, okres Louny

Odpovědi
anonym

Ty ty ty : Ty mas pro nas orisek , aby jsme ti rozlouskli domaci ukol , ze ?? 🙂 Ja bych i rada pomohla , ale nevim vubec , ze neco takoveho kdy bylo. ☹ -iv-

Katusa

Tady asi nepomůže nic jiného, než se vydat do knihovny a půjčit Encyklopedii tvrzí…hodně se jimi zabýval autor jménem Durdík, ale většina je vydaná kolektivem autorů

led

Vo Vlastivedných novinách je zmienka:
http://www.os­lubenec.webzdar­ma.cz/vlastived­ne_noviny.htm