Mám strašnou pleť :(

Dobrý den. Je mi 13 skoro 14 a mám problémy s pletí. Když si přejedu po čele mám to jako "struhadlo" :( Nevím co s tím.
Obědnala jsem se ke kosmetičce ale chci se zeptat jestli existuje nějaký krém nebo pleťová maska která by pomohla. Všecm moc děkuji za rady a různé tipy :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Musíš se o tu pleť hodně starat, teď si v pubertě a jestli používáš make-up a různé kremy na obličej, tak se pupínky holt dělají.
Každý den by sis měla umýt obličej vodou - čistou vodou - ráno a večer. Na večer si dávat nějaký hydratační krém, aby oblbnul ty žlázky tak, aby tvořily méně mazu. S líčením opatrně.
Pomáhá i napařování =) - to se ta pleť opravdu vyčistí =)

Další odpovědi:

Zlatý

Raději si s tím nic sama nedělej nebo to ještě zhoršíš,žádné zázraky na to neexistují.Kosmetička ti to odborně ošetří a poradí ti.Chce to ale systematickou péči.V tvém věku to je normální - vliv hormonů,stravy atd.

Pokročilý

Teď v létě hodně na sluníčko,ono si s tvou pletí poradí. Kdysi jsem, v tvém věku, měla stejné potíže a v létě se to vždy výrazně zlepšilo.

Zlatý

Jak už napsala Hanny 2,nejvíce ti pomůže kosmetička.Každá plet je individuální a ona odborně pozná,co je na tvou plet potřeba.
Jen bych chtěla dodat,že pleti a celkovému zdraví pomáhá dodržovat pitný režim,tzn.,celý den často popíjet,nejlépe čistou vodu a k tomu sklenku minerálky(na plet je výborná Magnesia).A spoustu,spoustu vitamínu nejlépe v přírodní formě.Ted v létě využij merunky,broskve apod.
V lékárně by ti také poradili vhodné vitamíny,ale nejprve zajdi ke kosmetičce.
Takže kosmetička,celý den dodržovat pitný režim,hooodně vitamínů a co nejvíce spánku(po něm je krásný i místní bezdomovec:-)
Všimla jsem si,jak jsi krásná:-)Tvá plet jistě není strašná,jen tvému hormonálnímu období to spolu s kosmetičkou můžete pěkně nandat:-)

http://kosmetika.doktorka.cz/…

Zdroj: http://www.krasojizda.cz/pece- o-plet-krx-130-0.html

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.