Co mám dělat s beďarama?

Mám na víčku vystouplej beďar už hodně dlouho a nevim co s tim mám dělat, když se ho skusim vymáčknou tak mě to strašně bolí, ještě jeden pod okem a taky to bolí,prosím poraďte mi .....Děkuju =)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Nemusí se jednat o beďara,jak píšeš,ale o podkožní tuk. Vypadá to stejně,ale nedá se to vymáčknout. Vypichuje se to sterilovanou jehlou a dělají to na kosmetice při čištění pleti,takže neváhej a objednej se,co nejdřív na kosmetiku a je to. Navíc vyčištění a namasírovaní pleťi je moc příjemné a uvolňující,mohu jen doporučit!

Další odpovědi:

Stříbrný

Ono se to časem srovná, neboj. Hodně si omývej obličej vodou, nechoď spát s make-upem. Na noc si dej nějaký hydratační krem - takle "oblbneš" ty žlázky, budou si myslet, že mazu je dostatek a nebudou ho v takové míře produkovat =). Opatrně s pudrem, který pokožku vysušuje. Jinak také pomáhá napařit obličej a pak jemně očistit/osušit vatov. tamponky.

Zlatý

víčko je hodně citlivé
a mačkáš-li nezralej tak to nejde ,tím jen oddaluješ zrání , nech ho den dva ještě a pak se vyloupne lehce . Vím, že bys chtěla aby už byly pryč ,ale to holka neurychlíš . Zkus je opatrně potřít tee trea /koupíš v lékárně/ ale pozor ať ti to nevnikne do oka.

Bronzový

Jestli je to beďar vřele doporučuji takovou tyčinku od Nivea... Je bílá s modtým víčkem a je z řady na beďary ;-)

Pokud je to tukový váček.... Moje mamka chodila k doktorovi, mě se objevily zatím dva a pokaždé jsem si je vymáčkla normálně. Bolí to hodně, ale dá se to překnousnout ;-) (Žádná infekce ani jizvičky)

Stříbrný

Napařil bych jej heřmánkovým čajem a nechal být mačkáním si tam zanseš jen infekci. Jen zvaž co bude dnes lacinější kosmetika nebo lékař.

Acnekolor! Tanhle je na to nej.VĚŘ MI
(mám skvělou skušenost)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.