ona neví

Co mám dělat s beďarama?

Mám na víčku vystouplej beďar už hodně dlouho a nevim co s tim mám dělat, když se ho skusim vymáčknou tak mě to strašně bolí, ještě jeden pod okem a taky to bolí,prosím poraďte mi .....Děkuju =)

Nejlepší odpověď
lola

Nemusí se jednat o beďara,jak píšeš,ale o podkožní tuk. Vypadá to stejně,ale nedá se to vymáčknout. Vypichuje se to sterilovanou jehlou a dělají to na kosmetice při čištění pleti,takže neváhej a objednej se,co nejdřív na kosmetiku a je to. Navíc vyčištění a namasírovaní pleťi je moc příjemné a uvolňující,mohu jen doporučit!

Další odpovědi
Berušinka

Ono se to časem srovná, neboj. Hodně si omývej obličej vodou, nechoď spát s make-upem. Na noc si dej nějaký hydratační krem – takle „oblbneš“ ty žlázky, budou si myslet, že mazu je dostatek a nebudou ho v takové míře produkovat =). Opatrně s pudrem, který pokožku vysušuje. Jinak také pomáhá napařit obličej a pak jemně očistit/osušit vatov. tamponky.

hanulka11

víčko je hodně citlivé
a mačkáš-li nezralej tak to nejde ,tím jen oddaluješ zrání , nech ho den dva ještě a pak se vyloupne lehce . Vím, že bys chtěla aby už byly pryč ,ale to holka neurychlíš . Zkus je opatrně potřít tee trea /koupíš v lékárně/ ale pozor ať ti to nevnikne do oka.

Lenjička

Jestli je to beďar vřele doporučuji takovou tyčinku od Nivea… Je bílá s modtým víčkem a je z řady na beďary 😉

Pokud je to tukový váček… Moje mamka chodila k doktorovi, mě se objevily zatím dva a pokaždé jsem si je vymáčkla normálně. Bolí to hodně, ale dá se to překnousnout 😉 (Žádná infekce ani jizvičky)

elektrikář

Napařil bych jej heřmánkovým čajem a nechal být mačkáním si tam zanseš jen infekci. Jen zvaž co bude dnes lacinější kosmetika nebo lékař.

Pecka

Acnekolor! Tanhle je na to nej.VĚŘ MI
(mám skvělou skušenost)