ocelot42

Mám strach z klíštěte.

Dobrý den.Dnes jsem se vrátil z hub a prohlídl se.Proti klíšťatům jsem se nastříkal než jsem odešel.Když jsem se začal prohlížet, uviděl jsem nějakého pavoučka jak mi leze po stehně nahoru.Dostal jsem strach a pavouka odpinkl a teď se bojím vstoupit do místnosti.Nevím jestli to bylo klíště,ale cítím se strašně špatně.Jako kdyby na mě čekal .
Doplňuji:
Nemůžu ho nějak nalákat ?

Nejlepší odpověď
beer

Doma je pro ně sucho i jinak nevhodné klima. Klíště proto časem uhyne, klídek.
Vezmi vysavač a vysávej, tím se ho zbavíš ještě dřív ))
Doplňuji:
Nalákat ho můžeš jen těžko – reaguje totiž pouze na zvířata v bezprostřední blízkosti.

Další odpovědi
redy

to měj, sou to potvory.
prohlídnout vykoupat prostě bacha na ně :(
Doplňuji:
ale jo, lehni do míst kde si ho odfouk a on se chytne :)

mikee.nikee

Aha, a na co se chceš zeptat ?

mosoj

Byl to pitbul nebo klíště ?
Doplňuji:
No obojí si na tebe počká !

Ozzy21

Tak můžeš zavolat deratizéra :D

beer

Sorry za ta zvířata )) Měl jsem napsat obratlovce..