HF

mam spousty dluhu

dobry den, muzete mi poradit jak zjistim vsechny me dluhy a jejich soucet, abych vedel zda mam na to ,abych vyhlasil bankrot. Diky za odpoved.

Nejlepší odpověď
kenyrts

No,když jste si do teď nevedl žádnou evidenci či účtařinu,tak těžko budete dávat vše dohromady,na takové věci(aby měl od všeho doklady) musí člověk myslet dřive.

Další odpovědi
panenka

budete si muset vzpomenout kde jste si všude půjčky vzal,zjistit by se to možná dalo přes registr dlužníků tam si myslím že ten přehlet by měl být ale jestli je to zdarma to vám neřeknu.

georgia

Registr dlužníku.Požádate písemně a oni za malý poplatek,který zaplatíte při převzetí, pošlou vám všechny vaše dluhy.Zaplatíte něco málo kolem 100kč