Mám Sony Ericson ELM a baterie má malou výdrž (dva dny) a nikdy na něm neukazuje ikona plný signál. Operátor Vodafone?

Jsem z Ostravy, při reklamaci nahráli nový softwer a je to pořád stejné. Je to telefonem nebo pokrytím sítě? Před tím jsem měj SE 735i a ten byl bez problémů, baterie vydržela běžně 10 dní a více. Telefon mám teprve 14 dní v užívání mimo reklamace.Děkuji za odpověď

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

a nechal si ze zacatku tu baterii alespon tak 3x uplně vybít než si ji nabíjel?prý se to má,aby se baterie vzpamatovala..nebo zkusit jinou baterii a pokud ta pujde tak tu současnou bych vyreklamovala..ale to je jen muj nazor..možná ti někdo napíše pravou příčinu:)

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

oktipy

Ahoj. Asi jsi již problém vyřešil a tak to může pomoci jiným. Mám taky Elma a tento problém jsem měl také. Baterie, která mi běžně vydržela i 10 dní, tak s Háčkem 3 dny. Je to tím, že máš nastavenou nejen sit GSM, ale i 3G. Nastav si v telefonu -NASTAVENI - PRIPOJENI - MOBILNI SITE - SITE GSM/3G. Pokud nepoužíváš 3G tak si to přepni jen na GSM. To je vše. :-)

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 871
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.