151kbar151

Mám si znovu stáhnout CCleaner?

Před časem ještě na XP jsem ho měl a pomazal, co neměl. Teď mám Win764bit a NTB ale bojím se toho.

Nejlepší odpověď
www

CClener, pokud v něm nic nenastavuješ sám, nesnaže nic co nemá! Navíc ti dává možnost zálohovat.
Při dodržení uvedeného není důvod se obávat.

Další odpovědi
arygnoc

není se čeho bát.

Hlada

Osobně považuji CCleaner za nejlepší program k údržbě. Je jednoduchý, oficiálně zadarmo, nikdy jsem s ním neměl žádnou potíž. Není potřeba se ničeho bát. Na jednoduché opravy stačí bod obnovení, na větší aktuální klon systémového disku v záloze.

MadQuaker

Tím že si ho stáhneš nic nezkazíš. Minimálně ho budeš mít připravenej, jinak on ti ukáže kde a co když se ti to nebude zdát nebo to prostě budeš chctít smáznout, tak to smázneš.

vera12

určitě ano,je třeba neměnit nastavení programu jen dát spustit ccleaner,tak máte záruku že si nesmažete co potřebujete.věra