zjentek

Mám si vzít dnes mezi lidi teplé boty?

Když to počasí je jaké je a jsem narcistický sociopat, zkráceně narcis, sociopat.

Jak to máte vy a počasí?

Filipe mamrde,

to je ovšem odpověď jen na půj otázky. A jak to máš teda ty? Dokud jsi na světě? 🤷‍♂️

Nejlepší odpověď
Ametyst

Buď se oblékej podle počasí, nebo podle toho, co tomu řeknou lidi.

Další odpovědi
elkon

Nepotřebuji, aby mě někdo radil ke každé kravině.

Filip84

Narcistický sociopat Cleckleyova typu s nízkým sebevědomím, abys to měl kompletní.

Vem si co chceš, co je komu po tom!? 🙄🤪

Ano, správně: mezi lidi! Ty člověk nejsi, Ty jsi zrůda! 🙄🤢

Disraeli

Chudáci lidi. 😅 Mysli na dobro společnosti… a nikam nechoď. 😝😆

Rokio

Samozřejmě. Je to tvoje svobodné rozhodnutí. Vzhledem k tomu, že v poslední době je chladné počasí, tak bych to i doporučoval.

zjentek

Ametystík, děkuji 🥰

A neboj, já jsem přímo mistr v adaptaci na prostředí tak, abych budil docela solidní dojem, že pocity a domněnky druhých mě zajímají. To už však musí být „fakt něco“, aby náklonnost a obecně sociální takt (alespoň drobné minimum z jeho nesmírného obsahu) na veřejnosti (v obvyklé společnosti) projevil i zjentek a staral se jak to vnímá ten či onen. 😉