Mam se obavat,kdyz jsem dnes strihala koberec,na kterem se mi pred 6ti lety rozbil teplomer?Obavam se vdechnuti castecek

Tehdy jsem rtut vysavala a uz tenkrat jsem z toho byla hodne spatna po zjisteni moznych nasledku. Dnes jak lital prach z koberce vsude kolem, tak jsem znejistila.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To už se rtuť - velmi pravděpodobně, odpařila, takže se nemáš čeho obávat...
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Neni se vůbec čeho bát.

Pokročilý

Ted už se ničeho obávat nemusíte, to před 6 lety jste si dala do těla... rtut se vůbec vysávat nemá ! rozptýlila jste ji po celém bytě a navíc se ještě někde v komoře z toho vysavače odpařovala dál. Rtut se má smést do skleničky a odnést ji někam, kde sbírají takovýhle svinstva a už si s tím poradí...

Zlatý

Nyní, po šesti letech, už jsou všechny obavy zbytečné.

Teď už ničeho. Byla to opravdu rtuť? Ta už se moc nepoužívá. Jestli to bylo barevný, tak to byl lihovej.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Dochy

Vmést do skleničky a odnést někam kde si s ní poradí? To by mně zajímalo. Řekl bych, že s tou jednou kuličkou se vám všude vysmějou. Navíc je otázka, jestli se to z toho koberce nechá dostat - proto nejspíš ten vysavač. A co by z něj měla dostat? Sáček z bordelem okamžitě vynese, po bytě se mohli rozptýlit max. páry, ty stačí vyvětrat...

Stříbrný

huxa

gecco-jen tě trošku upravím-měla se co obávat před šesti lety a poté pokaždé, když vysávala...

Bronzový

jáára

třeba nevysává.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.