mosoj

Mám se jít oběsit ?

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/259992-navstevujete-eroticke-servery-na-internet-unikla-databaze-uzivatelu.html

Občas tam také pro radost juknu.

Nejlepší odpověď
anonym

mosoji,to neřeš,visel by každej druhej,kdo by tady v naší zemičce zůstal?A věř,že by se houpalo i dost bab.

Další odpovědi
Deli

Jejda, ne! Vždyť i tohle je lidské, ne? 🙂

briketka10

cožpak nejsou i jiné stránky 😁

dudu

Já bycho to neřešil., vždyť jaro u téměř volá z lesa a proto bude lepší se smát a zpívat, tancovat a skákát.

iwetax

Snad každý kdo má internet se občas (často) jukne

aramah

Já se věšet nemusím a to jen proto že tyto a milion dalších věcí mi zůstává utajeno.
Pak že blbost nemá něco do sebe :)
Takže jsem v poho :D

pizlicka

ja tam taky nekoukam.ee.ale psss,pred mesicem bych asi visela:-)

ten který je

Raději tam chodit nebudu,co kdyby to ti hackeři řekli mé ženě…;-)

led

Ajhľa, normálny človek!
Len sa nevešajte,
teraz, keď už konečne máme na vás kontakty a vaše citlivé, ehmmm, údaje…
vaši Anonymous