KKlarka

Mam se dostavit k soudu jako svedek ale uz je to 3roky zpet nic si nepamatuju.Jsem na mat.dovolene a nemam hlidani.

Omluva k soudu jako svedek

Nejlepší odpověď
ReHu

A ptáš se na co? Jakou napsat omluvu? Proč nenapíšeš to, co tady?
Nic bych nevymýšlela a napsala jak to je.

Další odpovědi
bubukaa

jasně uplně s ReHu souhlasím

jmhad

ono to tak jednoduché není-viz poučení na předvolání svědka.To,že si nic nepamatuješ, musíš říci přímo u soudu do protokolu.To,že nemáš hlídání,nikoho nezajímá.Maximálně si můžeš vzít prcka k soudu a ať ho po tu dobu hlídá soudní sluha nebo předseda soudu.Drsné,co.Ale taková je naše demokracie. Prostě soud si tě předvolá a ty tam musíš,nebo zaplatíš a potáhnou tě tam uniformovaní.Om­luvenka jako ve škole nepomůže.

KKlarka

Potrebuju nejakou omluvu a nevim jakou a myslim si ze tohle neni dostatecn omluva ze si nic nepamatuji a ze jsem na MD.
nebo co myslite?