Mám problémy s krční páteří, mám to řešit s doktorem, nezhorší se to?

Když sem byla asi v cca 7. třídě a dělali jsme rozcvičky v tělocviku tak jsme zakláněli krky dozadu a jako kdyby prokrucovaly z jedné strany na druhou v záklonu. A já z toho chytla zlozvyk a dělala sem to opravdu pokaždé, když sem mohla a už ten krk opravdu bolel. V 8 nebo 9 třídě sem se to odnaučila. Teď na střední sem zjistila, že to tu páteř ničí. A mě mezi lopatkami až k hlavě ta páteř často bolí. Mám skloněnou hlavu a za chvilinku mě bolí krk nebo se protáhnu a asi 15x mi to prolupne mezi lopatkami a večer už to dost bolí a ta bolest mi vystřeluje až do uší. Teď už se většinou stačí jen pohnout, buď zády nebo hlavou a lupne mi tam. Bojím se, aby nebylo něco v nepořádku a tak. Měla bych zajít k doktorovi, nezhorší se to?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Tady v Česku je to zařízeno tak, že každý normální člověk má zdravotní pojištění a když ho něco bolí víc než snese, tak s tím jde k doktorovi a ten se snaží to vyřešit.
Netvrdím, že se musí k doktorovi s každým loupnutím a píchnutím, ale pokud to bolí tak, že ta bolest překáží v normálním žití, bolí to často a v situacích, kdy by tě nic bolet nemělo, tak jdi k doktorovi.
Jedno ale vím jistě: Tady ti nikdo správnou diagnózu a terapii nesdělí.

Další odpovědi:

Zlatý

Obvodní lékař - Ortoped - RTG a dál
zřejmě rehabilitace, my nejsme lékaři
a do Tebe nevidíme.

Každé poranění se má léčit u odborníků.

Rozhodně si zajdi k doktorovi , aby se ti na to podíval

Bronzový

Môžeš jedine čakať, že sa to môže zhoršovať. Samé sa to nezlepší, starnutie, opotrebenia atď.Teraz majú CT, a magnetickú rezonanciu, nielen rontgen.
Cez krčnú chrbticu ide miecha a všetky nervy do tela.

Zlatý

Výborným lékařem takových potíží byl Dr. Guillotine...
;-)
Ale ani ti současní nejsou špatní, rozhodně bude lépe navštívit doktora, než si o tom povídat s kamarádkami nebo na netu...

Pro klid v duši se nechte zkontrolovat a nedej bože, kdyby vám ortopedi našli skoliózu!...

Diskuze k otázce

anonym

Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.

Zlatý

gecco

To my všichni prozatím odpovědivší...
;-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.