Mám problém se přes Operu dostat do emailu.

V mozille-firefoxu to jde.

Nejlepší odpověď
arygnoc

z toho vyplýva co?
používat mozzilu.

není co dodat.

hornik.

Ff se mě načítá dlouho i bez dalších doplňků. A co cookies? Jsou v místním nastavení povoleny pro stránku kde jste? Někdy to blbne, to přesměrování tak jdu na stránce do Nastavení nebo do Účtu, odtud se vyklikám zpět na HP a pak to jde. (Seznamcz, tam to většinou dělá.)

anonym

Kdepak,na Operu nedám dopustit!

kapka

Já na Operu taky nedala dopustit, ale v poslední době mi s Firefoxem přijde hodně podobná /řekla bych, že se spíš FF opičí po Opeře, než naopak/. A nějak mám pocit, že je FF fakt teď rychlejší, takže na něj pomalu přecházím.