tedrazice

Mám připojený k PC druhý monitor. Potřebuji zobrazit na každém monitoru okno dvou složek. Jak to udělat ve W7?

Odpovědi
Muffz

V prvni rade moznost „Vice monitoru“ nastavit na „Rozsirit tato zobrazeni“ v ovladacich panelech (Ovládací panely – Vzhled a přizpůsobení – Zobrazení – Rozlišení zobrazení).
Pak staci jen pretahnout okno druhe slozky na druhy monitor a maximalizovat.

štamgast – verte, ze to tak jde, sam to uz nekolik let pouzivam :)
http://i.imgur­.com/dmYaoqr.jpg

štamgast

To si myslím, že nejde. Přídavné monitory k PC jsou dobré, když hraješ hry ale tohle fungovat nebude, jelikož oba monitory mají stejný zdroj obrazu.