Kometak 72

Mám pouze televizor s full hd,co ještě potřebuji,abych to mohl využít.Děkuji

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

co bys k televizi ještě chtěl mít abys ji mohl využívat? no… asi bych se poohlídla po ovladači na tv, bez toho se to špatně ovládá…

Další odpovědi
Michal Kole

zdroj full HD signálu (satelitní příjem TV, blu-ray přehrávač)

Fun1k

Pokud to chceš využívat k počítači, hodně silnou grafickou kartu s podporou Full HD rozlišení. Nemusí být zrovna Fermi. Když bys to chtěl využívat jako normální televizi, musel bys mít vysílání také ve Full HD.

anonym

přesně jak píše Michal Kole … pro plné využití Full HD televizoru (když už tedy zdůrazňujete přednost vysokého rozlišení) potřebujete zdroj videa ve vysokem rozliseni … tj pomoci HDMI kabelu pripojeny BluRay prehravac, nebo multimedialni centrum (xtreamer napriklad), herni konzoli, notebook, pocitac, dvb-t, dvb-s nebo dvb-c settopbox. Dokonce i nektere vyspelejsi telefony maji uz dnes HDMI vystup a umi na televizoru prehravat FULL HD VIDEO napriklad Nokia N8, nebo http://goo.gl/naN8G