Fajn

Mám poměrně husté vlasy ‚do véčka‘. Nemáte nějakou radu na hezký účes? Děkuji.

Odpovědi
briketka10

jestli je máš jako „přilbu“ dlouhé, hodně husté a navíc vlnité (to jsem měla kdysi já) můžeš si je dát postupně sestříhat a pak dorůst..

teď je mám hodně dlouhé a přilbu nedělají, když jsou ve stejné délce, tak víc přiléhají, nosím je volně, ale nyní v létě si dělám pletený cop váží snad půl kila :))

kikuše kiki

Napadají mě pouze nějaký rybí nebo zapletené copy :)