pejsek123A

Mam nárok na zaplacené státní svátky, pokud pracuji na dohodu o provedení práce?

Původní neotázka
mam narok na zaplacené statní svatky při Dohodě o provedení práce

Odpovědi
Drap

Záleží jak je sepsána smlouva. Většinou však ne.

krpik

Ja myslím že ano nebo aspoň mě to aspoň platily jak jsem takto dělal.I soboty ale asi záleží na smlouvě

ivzez

Nikoliv.

Na práci na základě dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr
se nevztahuje totéž, co na pracovní poměr.

Ledaže byste si toto, případně příplatky za práci ve svátek,
o víkendu či v noci sjednal přímo v písemné dohodě.

Krpík buď měl pracovní smlouvu, nebo měl vše sjednáno v dohodě.