martin14

Mám na mobilu plný signál, ale omezenou službu co mám dělat když potřebuji nutně volat?

Doplňuji:
Jsem z Moravy a O2 mám :(

Odpovědi
Patrik76

A nejsi z moravy a nemas O2? Tam to pry nefungovalo ale myslim ze v takovych pripadech funguji jen nouzova volani na nouzova cisla.

anonym

použij tzv. zpětný hovor 144tel.č.komu chceš volat#. Příjemce dostane žádost SMS, aby ti zavolal.

  • – hvězdička

# – křížek
Doplňuji:
http://zpravy­.idnes.cz/sit-o2-postihl-na-morave-vypadek-dnq-/domaci.aspx?c=A120721­_082519_domaci_jj