mam dve potkany kluka a holku holcicku chci dat pryc nebudou to nist tesce???

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Potkani jsou vysoce společenská zvířata,zvyklá žít ve velkých hejnech-koloniích. Pokud jsi držela dva jedince spolu,považovala bych jejich oddělení a následnou osamocenost téměř za týrání.Jestliže se nechceš zabývat chovem-rozmnožováním,dej jednoho z nich vykastrovat (pokud už není pozdě :D) a nech je žít spolu...:D

Další odpovědi:

Ani člověku není dobře, když je sám. To víš, že potkánkovi bude smutno. Jak těžce odloučení ponese, to Ti ale nikdo dopředu neřekne.

Zlatý

to rozhodně nedšlej.Samotnýmu potkanovi nebude nejlíp.Vem to logicky-byla bys schopna žít cca 3 roky oddělena od ostatních (všech) lidí?Asi ne.Těch pár momentů co se s potkanem budeš mazlit jemu rozhodně stačit nebude,bude se trápit.Já to vyřešil tak že jsem potkaního kluka nechal vykastrovat. Potkánka dáš veterinářovi,ten zákrok trvá jen pár minut,za chvilku se probudí a je po starostech.Tebe nebo asi mamku to bude stát pár kaček(asi 200,- už nevím přesně) a potkánci budou spolu a šťastni.Já měl už xxx potkánků tak vím o čem píšu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.