Mám dotaz: Přemýšlím o budoucí práci a nedávno jsem viděla film Salt, zaujala mě "práce" agentky/špiona : (dávám přednos

Mám dotaz: Přemýšlím o budoucí práci a nedávno jsem viděla film Salt, zaujala mě "práce" agentky/špiona : (dávám přednost: práci v terenu (zahraničí), možnosti nosit zbraň.. - jistě jsmte všichni alespoň jendou viděli Jamese Bonda - tato práci by byla ta pravá - nemohli byste mi poradit nějakou "tajnou službu"? (v Americe např.: CIA a FBI (+ str. popis) ) + jaké školy a znalosti? (jsem žena)

Odpovědi:

Stříbrný

zeptej se na pracáku, tam toho ví hodně :)

Zlatý

Jestli už máš maturitu, tak se zkus přihlásit na Policejní akademii. Není jednoduché se tam dostat. Civilistů berou málo. Snadnější vstup bys měla, kdybys už sloužila u policie. Přijímačky k policii se skládají z psychotestů, testu fyzické zdatnosti a pohovoru. Jestli ještě maturitu nemáš, můžeš začít na Vojenské střední škole a pokračovat na Vojenskou akademii.

Zdroj: http://www.polac.cz/

Pokročilý

No nevim,ale realita a film je docela rozdíl a jen tak se na tu práci někdo nedostane.To neber jako rejpání.

Zlatý

Na to, že chceš být špiónkou, tak moc inteligence nemáš, když se ptáš na internetu, jak se k této práci dostat. Zřetelně ti schází samostatnost a dovednost si vyhledat dostupné informace - takže pokud na sobě nezačneš pracovat, tak to vidím jedině na šmírování v obchodních domech.
Takže se polepši - vše máš před sebou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2413
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.