eRko007

Mám doménu co mám dělat dále ?

Hezký den,

mám vlastní doménu, ale nevím co mám dělat dál? Poradil by někdo nebo mi by mi s nimi pomohl?
Děkuji

Odpovědi
Drap

Nikdo z nás netuší za jakým ůčelem jsi ji zřizoval.

saboo

No tak to budete potřebovat ještě hosting. A tam ty stránky postavit.

  • Asi nejspíš na Wordpressu. – Na tom dneska jede snad 90% webů

Koukněte na moje video o WP
https://youtu­be.com/watch?v=Voj­kpgtGMqw&featu­re=shares

Ev. mi cinkněte zítra do práce. V hostingu shodou okolností dělám. 776200137

eRko007

Zřizovali jsme ji pro manželku, která chce mít své stránky čili nějaké to portfolio. Já s tim nejsem moc políbený a tak se proto ptám.

elkon

Tak sis odpověděl sám „pro stránky manželky“. Ona ti to jistě vysvětlí.