vivatis

Je endora.cz zadarmo?

Je to webhosting je tam napsáno chci založit hosting zdarma.Při tomto kliknutíjsem v registraci a mam tam nabídku domén .cz,.de.com atd.Je to .cz opravdu zdarma?Nebo jak to tam funguje?Děkuji!

Odpovědi
Michal Kole

Doména třetího řádu je zdarma

Pokud chceš to vysvětli víc napiš mi na mail: michal.kolesa@seznam.cz

Fyzik

zdarma je jen doména 3. řádu (www.krasnakac­ka.endora.cz). většina poskytovatelů samozřejmě zdarma neposkytne mnoho služeb a tudíž to obvykle lze použít na blog a další jednoduché věci.

doména druhého řádu (www.krasnakacka.cz) je placená a poskytovatelé jako endora s tím mají jen málo co do činění, maximálně to zařídí a poskytnou vytvoření hotových stránek.