Avatar uživatele
eva

mám doma tři bordeláře

Se synem jsem žila do jeho 6 let sama a teď mám 3 roky přítele.Máme roční holčičku,která je už teď asi hyperaktivní a já mám někdy pocit,že vůbec nezvládám všechno co potřebuji.Malá všechno roztahá,rozhá­zí,vyhazuje ze skříní,bohužel všechny zabezpečit nejdou a syn a přítel většinou co z nich spadne,to nechají na místě a nějaké domlouvání na ně působí jenom chvilku.Mezitím ještě uvařit,vyprat,vy­žehlit,…když den má tak málo hodin…myslíte že se z toho jednou nezblázním 🙂 ?
Doplňuji:
Děkuji Lucie 🙂 .Taky máme krabice,ale asi jich budu muset pořídit víc a větší 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: eva

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, takhlene před 5251 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kenyrts

Taky máte smůlu v tom,že nemáte oporu a pomoc při domácích pracech ani ve vašem příteli,kdyby jste nato byli dva,tak je to o něčem jiném,věřte mi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
LuciJe

Osobně používám jednoduchou metodu krabic – každý má svoji bednu (případně více) do které patří určitý typ věcí – roznošené oblečení, obecné krámy, výtvarné potřeby a tak dále. Pokud už musím uklidit já, prostě to rozházím do krabic a zavřu víko. Kdo si neumí uklidit, ať si pak prohledá bednu 🙂A samotný „úklid“ zabere mnohem méně času.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

taky mám milá evo 3 děti a tedy vím o čém píšeš mám dceru 10 let 6 let a 2 letého chlapečka taky jsem to nezvládala naučila jsem jich že pokud si neuklidí pokoj vyhážu jim to a oni budou uklízet tak dlouho dokud to nebude udělané zkoušeli to na mě hodněkrát že uklizeno nebylo,nesměli ven jen uklízeli a můžu ti evo říct naučili se uklízet sami protože vijou že bordel nemám ráda skus trochu zvýšit hlas nebo něco na chvíli zakaž zatkni zuby chvíli vydrž a uvidíš že budeš spokojená s tím že tvé děti to umí udělat samidržím ti pěstičky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

LuciJe má pravdu. Chce to systém, ale takový, který bude především vyhovovat všem čtyřem. Krabice dobře označte.
Přítele asi nepředěláte, ale děti se ještě mohou naučit lecčemus.
Pokud je dcerka skutečně hyperaktivní, neznamená to, že musí roztahovat věci. Naopak, hyperaktivní děti bývají velmi dobří pomocníci při úklidu, chce to jen je k tomu vést vhodným způsobem.
Co se týče věcí rozházených po zemi u dospělých a dospělejších pánů, na manžela jsem použila fígl, tkerý částečně zabral. On totiž nechával na zemi téměř cokoliv. Koupila jsem mu tkzv. němého sluhu. Cokoliv z oblečení je mimo sluhu na podlaze, jde automaticky do pračky, nezávisle na tom, kolikrát má on v plánu si to ještě vzít na sebe. Co je na sluhovi mě nezajímá. Nepořádek na jeho pracovním stole neřeším, ale všude jinde ano a to radikálně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
valvasek

Jen takova blba otazka a co kdyby se zapojil take přítel a nějakou praci udělal…Potom by jste se nezblaznila a ještě by Vam zustal nějaky volny čas pro Vas…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vojta@super

Ahoj všichni já sem jeden z bordelářů a já mamce ají pomáhám a ten její přétel nee jenom někdy 😉;-);-);-);-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek