filip klepek

Mohu použít staré tužidlo a lak na vlasy v jednom, když skončila spotřeba 2003?

Mám doma starý lak a tužidlo na vlasy v jednom. Bylo tam spotřebovat do roku 2003 ale nevím jestli ho můžu ještě používat.

Nejlepší odpověď
briketka10

Ježkovy oči tak starý sajrajt bych si
na moje vlasy v životě nenakydala
12 let to je trochu moc ☹
Šup s ním na sběrné místo.

Další odpovědi
led

Môžte to použiť ako náter na drevo, ale v žiadnom prípade nie na vlasy.

Drap

Použít můžeš, ale prvně bych zkusil co to udělá.

Jita Vava

Myslím, že po takové době už musí být přípravek minimálně vyschlý a pokud by se ho podařilo aplikovat do vlasů mohl by fungovat spíše jako lepidlo než tužidlo.

Pokud nejde o nějakou extra značku, tak takový přípravek není nic drahého a raději bych skočila do drogerie pro nový než měla na hlavě číro 😉

briketka10

led

Ty máš krásný Avatar paní s nožkama na
židličce kýbl a smeták, že Ty jsi uklízečka 😁

led

typická :)