petruska48/

Mám 3 želvy scripta-scripta v zahradním jezírku. Pro jeho velikost je nelze vylovit. Mohou želvy v jezírku přezimovat?

Původní

Mám 3 želvy v zahradním jezírku.pro velikost jezírka je nelze vylovit.je to druh scripta-scripta.mohou tam přezimovat???

Odpovědi
Cenobita

Ne, zmrzly by tam, želvy žijí v tropech a subtropech, kde voda nezamrzá. Vylovit a nechat přezimovat v písku ve sklepě při teplotách nad nulou.

petruska48/

Želvy SCRIPTA-SCRIPTA pochází zUSA kde bývají mrazy jako v EVROPĚ.