Mám 13 let a chci sex

mam 13 a ci sex chodim s holkou moc nadrzenou a cem sex ale bojim se ze kdyz nemam 15 tak... mno ale kdyz uz nema blanu tak muze doktorka poznat ze sem do ni zasunul? jo a kdyz sy masturbujem navzajem je to prestupek diky ale necu strucne odpovedi diky ale abych je pochopil!! a take mozne problemy diky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Netýká se odpovědi, ale mám připomínku pro Bond73. Proč nepoužíváte českou klávesnici? Přece k češtině patří diakritická znaménka.
Doplňuji:
Začínáte nějak moc brzy se sexem. Stačí zatím mazlení. Uvědomte si, kdyby dívka otěhotněla? Potrat - není dobré řešení, Starat se o dítě? ...

Neuspěchejte.

Další odpovědi:

Pokročilý

Dobre,pokusim se ti odpoved.Jen mi trochu chybi,kolik je tve holce,ale budu vychazet z toho,ze ji take ,jeste neni 15.let.V pripade,ze ani jednomu z vas,jeste neni 15.let,nejste za toto jednani trestne odpovedni.Paklize jednomu z vas, jiz bude 15.let,tento, uz by za takove jednani mohl byt trestne odpovedny.Ve vasem pripade,pokud by nekdo zjistil,ze spolu mate pohlavni styk a nahlasil to, prislusnym organu,byly by zde odpovedni vasi rodice,kteri by se museli zotpovidat, poverenym organum,ale toto nebylo predmetem tve otazky.Ale,jeste k tomuto,pokud tedy budes mit sex se svoji holkou, nebylo by dobre se o tom komukoliv zminovat,napr.kamaradum ve smyslu ,, ja uz jsem to delal,,.tak a nyni k tve otazce.Z toho co popisujes,je patrno,ze tva holka jiz mela sex,jelikoz jeji panenska blana je pretrzena,ale mohu te uklidnit, v tvem pripade tvoji osobu nebude nikdo prosetrovat ve smyslu sexu s tvoji holkou,jelikoz ti je pouze 13.let,takze, zadne oplejtacky s uradama ti nehrozi,nanejvejs par facek od tvych rodicu, tot vse.Masturbace,neni povazovana,jako sex - tudiz za nej nehrozi zadne sankce,bylo by to mozne, pokud by te k tomu nedko nutil,ale pokud je to dobrovolne ,je to bez sankce.Problemy zde vidim jen v tom,ze jste mladi a nezkuseni a ver,ze uz v tvem veku, jsi schopny toho,aby tva holka byla tehotna a v tve pripade, to budu dost pravdepodobne,protoze prvni sexualni zazitek ,je proste prvni, je to hodne silny zazitek a taky ani sam nebudes vedet, jak rychle dojde k vyronu tveho semene a problem je na svete.Myslim,ze ten nejvetsi problem te ceka tady, u tohoto,tak pokud to bude mozne,bud co nejvice opatrny a nebo zkus ochranu,je to jistejsi.No,dle meho soudu ,zacit ve 13.letech,docela odvazne,ale jak se rika, odvaznemu stesti preje.

Bronzový

Asi to nechceš slyšet,ale máš čas-nikam nespěchej.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.