Malo mista na disku „C“

Piše me že mam malo mista na disku „C“
odstranuju furt neco a furt to piše už nemužu si stahnout ani pisničku,, co delat?!

Odpovědi
Alesh

Vykydat disk …

david22

vyčištění disku a defragmentace

anonym

odinstaluj programy, které nepoužíváš. Vymaž duplicitní soubory (písničky, fotky). Zazálohuj (vypal) si písničky, fotky, dokumenty apod. na CD, DVD a následně smaž.
Uvidíš kolik se ti uvolní na disku místa.
Doplňuji:
start – programy-příslušenství-systémové nástroje- a spustit vyčištění disku. Možno tam zaškrtnout další věci, které nechceš mít na disku.

Taky vysypat koš

Fyzik

ještě jedna možnost je. Koupit si „D“ a „E“.

Hlada

Sleduj, jestli ti neubývá místo samo od sebe. Mohlo by jít o nesmazané zálohy a automatické tvoření jiných. Jestli místo neubývá, máš ho plný a data musíš smazat nebo překopírovat jinam. Holt náklaďák do nákupní tašky nenacpeš.