slad08

Mají v obchodech na svátek 5. a 6. července zavřeno ?

třeba jako Lidl, Penny atd.

Nejlepší odpověď
anonym

Drtivá většina řetězců má otvíračku jako v neděli. Vždyť by zavřením šli proti vlastní filozofii. Na svátky je potřeba nakoupit jídlo, většina lidí má volno, z čehož vyplývá větší zákaznický potenciál.
A v neposlední řadě v Česku ještě nejsou taková odborářská omezení jako v sídle mateřské firmy (převážně v Německu).
Jinak individuální úprava v menších městech je dostupná na jejich webu.

Další odpovědi
dědapetr

Ano budou mít otevřeno.

fablen

také potvrzuji, že mají zítra i pozítří otevřeno, ale dnes asi dávali něco zadarmo – jinak si nedovedu vysvětlit, že se mi nikde nepodařilo zaparkovat (já přitom jela jen vyzvednout fotky)